четвер, 28 травня 2020 р.

Останній дзвоник 2020


Наші найкращі спогади про те, як ми прожили цей рік:

Танцюйте! Вам лист!!!:)

Усім гарного та сонячного літа!!!
Своїми враженнями і пригодами діліться тут:


четвер, 21 травня 2020 р.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2020


Кажуть, що перш, ніж одягнути вишиванку, слід одягнути її на свою душу!!! 
Учні 6-В класу приміряли вишиванки на свої юні та красиві душі та приєднались до флешмобу "Українська вишиванка", присвяченому Дню вишиванки 🙂...і кажуть, що вишиванку ще потрібно й полюбити... і що тоді станеться, дивіться тут 🙂:

#українська_вишиванка #МіжнароднийДеньВишиванки #klasskvitka

середа, 6 травня 2020 р.

4 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Дитині важко впоратись з цією проблемою самотужки і допомога та підтримка батьків дуже важлива. На жаль, більшість жертв булінгу приховує це від батьків. Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму.
Зазвичай об'єктом знущань (жертвою) булінґу вибирають тих, у кого є дещо відмінне від однолітків. Відмінність може бути будь-якою: особливості зовнішності, манера спілкування, поведінки, незвичайне захоплення, соціальний статус, національність, релігійна належність. Найпоширенішими формами булінґу є : словесні образи, глузування, залякування, вимагання грошей, фізичне насилля тощо. Як захиститися?





вівторок, 18 лютого 2020 р.

Всеукраїнський конкурс "Безпечний інтернет"


Всеукраїнський конкурс "Безпечний інтернет" - це безкоштовний конкурс, який об'єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп'ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.
Говорячи про правила, ми маємо на увазі не перелік обмежень і заборон, які нудно читати навіть дорослим. Цей конкурс допомагає сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.
В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.
Ми вже вдруге беремо участь у такому конкурсі, адже безпеки забагато не буває! :) 6-В дуже плідно попрацював та показав гарний результат. Результати можна подивитись тут: